Szukaj
Słowa kluczowe:


Kategoria:

z podkategoriamiWyszukiwanie zaawansowane
Kategorie
Maszyny do metalu  (66)
    Centra obróbcze  (4)
    Elektrodrążarki
    Frezarki  (4)
    Giętarki  (1)
    Gilotyny do blach  (3)
    Gwintownice
    Honownice
    Maszyny do prostowania blachy  (1)
    Młoty kowalskie  (1)
    Narzędzia do maszyn  (13)
    Nożyce uniwersalne
    Piły do metalu  (6)
    Podajniki
    Prasy hydrauliczne  (1)
    Prasy krawędziowe  (7)
    Prasy mimośrodowe  (3)
    Rozwijarki  (1)
    Spawarki
    Stoły do spawania
    Stugarki i dłutownice
    Szlifierki  (7)
    Tokarki  (1)
    Wiertarki  (3)
    Wykrawarki do blach  (5)
    Wykrawarki naroży
    Wyoblarki
    Wypalarki plazmowe  (1)
    Wytaczarki  (1)
    Zgrzewarki punktowe
    Pozostałe maszyny  (3)
Agregaty prądotwórcze  (1)
Maszyny do przemysłu drzewnego  (5)
Maszyny do recyklingu  (3)
Materiały budowlane  (31)
    Bednarka  (1)
    Blachy trapezowe  (2)
    Druty wiązałkowe  (1)
    Gwoździe  (1)
    Rynny i akcesoria  (20)
    Śruby  (2)
    Taśmy montażowe  (4)
Owijarki do palet
Panele modułowe  (2)
Piece żeliwne kozy
Przenośniki rolkowe  (3)
Silniki / Przekładnie  (7)
Sprężarki do powietrza
Systemy ogrzewania  (3)
Tunele grzewcze i Pakowaczki  (1)
Wózki widłowe / paleciaki  (8)
Zagęszczarki do gruntu  (1)
Pozostałe  (6)
Szukaj
Słowa kluczowe:


Kategoria:

z podkategoriamiWyszukiwanie zaawansowane

Warunki korzystania z serwisu

Regulamin sklepu internetowego
gaskom.pl
Ostatnia aktualizacja 22.04.2010

1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.gaskom.pl, prowadzony jest przez firmę Komis "GASKOM" Stanisława Lancewicz z siedzibą w miejscowości: Słupsk 76-200, Kilińskiego 26, woj. Pomorskie.

Dane Sprzedawcy:

Komis GASKOM Stanisława Lancewicz

adres:

KARZCINO 30 A 

76-200 Słupsk

NIP: 839-150-93-66

Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

2 .Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Oferta przedstawiona przez sklep gaskom.pl na stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

3. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę www.gaskom.pl, za pośrednictwem serwisów aukcyjnych (Allegro) telefonicznie lub e-mailem.

4. Zamówienia poprzez stronę www.gaskom.pl mogą składać klienci, którzy założyli indywidualne konto w sklepie gaskom.pl i zalogowali się na swoim indywidualnym koncie klienckim oraz klienci nie posiadający konta klienta w sklepie gaskom.pl.

5. Obsługa zamówienia rozpoczyna się po potwierdzeniu zamówienia przez kupującego, po przez kliknięcie w specjalny link, który zostaje wysłany na adres e-mail Klienta w chwili złożenia zamówienia lub po telefonicznym potwierdzeniu przez Klienta faktu złożenia zamówienia. Zamówienie, które nie zostaną potwierdzone w ciągu 3 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane.

6. Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia opłacenia transakcji od operatora przyjmującego szybkie płatności internetowe. Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 10 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane (nie będą realizowane).

7. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu przekazania zamówienia do wysyłki (status transakcji - GOTOWE).

8. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich.

10. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

11. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

12. Przesyłki dostarcza Poczta Polska, firmy kurierski Kolporter. Nabywca podczas składania zamówienia może wybrać tzw. "Odbiór osobisty" i odebrać zamówione produkty bezpośrednio w siedzibie sklepu internetowego.

13. Koszty przesyłki zawsze pokrywane są przez nabywcę.

14. Obowiązujący cennik kosztów przesyłki znajduję się na stronie: Wysyłka i zwroty.

15. Klient może wybrać następujące formy płatności za złożone zamówienia

· Płatności przy odbiorze - należność pobiera listonosz lub kurier, (warunkiem jest tu wpłata na konto w wysokości 10% wartości zakupionego towaru)

16. Płatność z góry - tradycyjnym przelewem bankowym na konto sklepu

17. Kupujący składający zamówienie płatne z góry, zobowiązuje się opłacić zamówienie w ciągu 10 dni od daty jego złożenia. Komis "GASKOM" Stanisława Lancewicz zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia złożonego przez kupującego jeżeli nie zostanie ono opłacone w ciągu 10 dni od daty jego złożenia.

18. Zamówienia płatne przy odbiorze.

Kupujący składający zamówienie płatne przy odbiorze w chwili potwierdzenia zamówienia poprzez klikniecie w specjalny link znajdujący się w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia, zobowiązuje sie do opłacenia i odbioru zamówionego towaru. Nie odebranie przesyłki płatnej przy odbiorze przez Kupującego traktowane jest jako zwłoka w odbiorze rzeczy sprzedanej ( Art. 551 § 1 Kodeksu Cywilnego). Jeżeli kupujący dopuścił się zwłoki z odebraniem rzeczy sprzedanej, sprzedawca może oddać rzecz na przechowanie na koszt i niebezpieczeństwo kupującego. Koszty przechowania pokrywa kupujący. Cena jednej doby przechowania rzeczy sprzedanej nie odebranej z powodu zwłoki kupującego wynosi 5zł. W przypadku gdy kupujący nie odbierze zamówionego produktu w ciągu 60 dni od daty zakupu sklep ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży.

W przypadku odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży z powodu nie odebrania rzeczy sprzedanej, przez Kupującego, Kupujący zostaje obarczony wyłącznie kosztami przechowywania w/w rzeczy. Podstawa prawna: ( Art. 551 § 1 Kodeksu Cywilnego)

19. Zwrot bez podania przyczyny. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient, ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w naszym sklepie. Sklep gaskom.pl wydłuża ustawowy termin, w którym można dokonać zwrotu do 30 dni. Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany. Odzież musi być czysta i posiadać oryginalnie przymocowane metki. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (faktura lub paragon) oraz wypełnionym Formularzem zwrotu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez klienta, widniejącej na dokumencie sprzedaży (paragonie, fakturze VAT). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni (od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem), przelewem bankowym na wskazane przez klienta konto bankowe. Koszt przesyłki do klienta (uwzględniony na dokumencie zakupu - paragonie, fakturze VAT) i koszt odesłania towaru przez klienta nie podlegają zwrotowi.

20. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres sklepu Komis "GASKOM" Stanisława Lancewicz ul. Kilińskiego 26 76-200 Słupsk .Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz formularz reklamacyjny. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pozbawiany wad, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Więcej informacji na stronie: Reklamacje

21. Rejestracja / Indywidualne konto Klienckie / Zam. jednorazowe. Założenie indywidualnego Konta Klienckiego w sklepie Gaskom.pl lub złożenie zamówienia jednorazowego oznacza akceptację Polityki Prywatności sklepu gaskom.pl oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z tą w/w polityka. Sklep gaskom.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, podane podczas rejestracji i do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

22. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dni 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

23. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

24. Komis "GASKOM" Stanisława Lancewicz zastrzega sobie prawo do wprowadzenia okresowych zmian w powyższym regulaminie. Klienci składający zamówienie w sklepie zobowiązani są do zapoznania się z aktualnym regulaminem. W przypadku braku akceptacji regulaminu prosimy o nie dokonywanie zakupów w serwisie www.gaskom.pl

Powrót
   
Powered by gaskom.pl

Copyright & copy 2010 GASKOM

Strona główna    ▪    Nasza oferta    ▪    Promocje    ▪    Szukaj    ▪    Regulamin    ▪    Kontakt